Khloe Kardashian i jep fund lidhjes me Tristan Thompson

Premte, 09 November 2018 14:04

Bukuroshja e familjes Kardashian, Khloe është e njohur për krizat që kaloi me babain e vajzës së saj, Tristan Thompson pasi që ky i fundit e kishte tradhtuar.

Ajo tha se e fali për të nisur gjithçka nga e para.

 

Siç duket kjo gjë nuk funksionoi. Basketbollisti i njohur kohëve të fundit u përfol edhe për një tradhti të dytë por këtë herë Khloe ka vendosur që të mos e falë duke e vazhduar jetën e saj si beqare.

Tradhtia e dytë e basketbollistit u përmend në reality shoun e motrave Kardashian “KUWTK”, si dhe nga udhëtimi i bukuroshes bionde vetëm për disa ditë, ku nuk ishte i pranishëm Tristian.

Dyshja ende nuk kanë deklaruar asgjë konkrete publikisht.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Politikë

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Njëri prej personazheve më të rinj në arenën politike të demokratëve është edhe Çlirim Gjata, i zgjedhur si Sekretar për Çështjet Ligjore në PD. I ftuar në “Open” të Eni...

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Show-biz

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Ylli i popit, Bebe Rexha ka reaguar publikisht për disa stilistë që refuzuan ti japin veshje për eventin "Grammys" pasi trupi i saj është i madh dhe nuk kanë masa...

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Aktualitet

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, në vijim të informimit për Paketën Fiskale 2019, njofton të gjithë tatimpaguesit për ndryshimet kryesore në ligjin nr. 8438, datë 28.12.1998 “Për tatimin mbi të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!