Bebe Rexha superseksi në shoun e Victoria's Secret

Premte, 09 November 2018 13:51

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur sfilata e shumëpritur e “Victoria’s Secret”. Në këtë event ishin të pranishme edhe dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha.

Në një nga pasarelat më të famshme të vitit, dy vajzat shqiptare shkëlqyen me veshjet e tyre ekstravagante dhe mjaft seksi.

Rita dhe Bebe u shfaqen mahnitëse si në tapetin e kuq ashtu edhe në pasarelë me performancat e tyre.

Gjatë performancës së saj, Rita Ora kishte zgjedhur të vishej me një “body” të zi dhe çizme mbi gju të mbushura me temina. Look-u i saj përmirësohej me flokët e gjatë platin që i kishte zgjatur dhe një kapelë e modelit ‘beret’.

Ndërkohë Bebe Rexha kishte zgjedhur një kostum neon në ngjyrë rozë për të performuar në sfilatën e “Victoria’s Secret”. 29-vjeçarja dukej si një flamendo në skenë teksa performonte “I’m a mess”, e veshur me çizmet mbi gju, “body” dhe pelerinë.

Për Beben një moment vërtet i papërshtatshëm ishte kur u përkul në skenë duke treguar pjesën intime dhe veshjen e parehatshme.

Image
Image
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Politikë

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Njëri prej personazheve më të rinj në arenën politike të demokratëve është edhe Çlirim Gjata, i zgjedhur si Sekretar për Çështjet Ligjore në PD. I ftuar në “Open” të Eni...

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Show-biz

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Ylli i popit, Bebe Rexha ka reaguar publikisht për disa stilistë që refuzuan ti japin veshje për eventin "Grammys" pasi trupi i saj është i madh dhe nuk kanë masa...

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Aktualitet

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, në vijim të informimit për Paketën Fiskale 2019, njofton të gjithë tatimpaguesit për ndryshimet kryesore në ligjin nr. 8438, datë 28.12.1998 “Për tatimin mbi të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!