Foto/ Alfio Rrotani thumbon Encën në Instagram

Premte, 09 November 2018 13:01

Së fundmi  moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani pranuar  hapur lidhjen e tyre, e cila kishte nisur prej dy vitesh duke u bërë kryefjala e mediave të showbizit.

Ditën e djeshme shefi i kuzhinës iu është përgjigjur pyetjeve të fansave të tij në Instagram ku njëri prej tyre shkruante: ‘Ça sekreti keni që dilni kaq bukur në foto’.

Duke qeshur me të madhe Alfio i është përgjigjur :’Photoshop si Enca’ duke thumbuar publikisht këngëtaren Enca.

alfio ebnca

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Politikë

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Njëri prej personazheve më të rinj në arenën politike të demokratëve është edhe Çlirim Gjata, i zgjedhur si Sekretar për Çështjet Ligjore në PD. I ftuar në “Open” të Eni...

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Show-biz

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Ylli i popit, Bebe Rexha ka reaguar publikisht për disa stilistë që refuzuan ti japin veshje për eventin "Grammys" pasi trupi i saj është i madh dhe nuk kanë masa...

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Aktualitet

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, në vijim të informimit për Paketën Fiskale 2019, njofton të gjithë tatimpaguesit për ndryshimet kryesore në ligjin nr. 8438, datë 28.12.1998 “Për tatimin mbi të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!