Supermodelja seksi përlotet duke ecur në pistë

Premte, 09 November 2018 11:17

Ky ishte eventi i fundit i Victoria’s Secret për Adriana Limën.

Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli kryesor i kompanisë së njohur të veshjeve të brendshme.

E këtë vit Adriana Lima ka vënë krahët e Victoria’s Secret për herë të fundit.

Modelja braziliane nuk do të jetë më pjesë e tyre, ndërsa teksa ka parakaluar në pistë i kanë dalë edhe lotët. 

Pas spektaklit, Adriana ka postuar një video të përvojës ës saj si engjëll i VS, ndërsa ka falënderuar shtëpinë e madhe dhe fansat që e kanë përkrahur këto 20 vite./Gazeta Express/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!