Foto/ Loriku urim me humor për ditëlindjen e së shoqes

Premte, 09 November 2018 11:10

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana është një nga meshkujt më të pëlqyer të showbizit shqiptar.

Por ai po jeton një romancë të lumtur me bashkëshorten e tij italiane Monica, aq të lumtur janë saqë nuk e kanë problem edhe nëse bëjnë shaka publikisht me njëri-tjetrin.

Edhe ditën e sotme ish kapiteni ka publikuar një foto në Instastory ku ka uruar bashkëshorten e tij me rastin e ditëlindjes.

”Po plaket’ ka shkruajtur kapiteni mbi foton e tij me Monikën, ndërkohë në fytyrën e tij bën një mimikë, e cila nënkupton që e gjitha është një shaka.

l c

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Politikë

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përfaqësojë opozitën ën zgjedhjet lokale të vitit të...

Gati marrëveshja për BREXIT

Globi

Gati marrëveshja për BREXIT

Teksti i Traktatit të Daljes së Britanisë nga Bashkimi Europian është gati dhe do t’i prezantohet qeverisë britanike të martën. Lajmin e dha kryenegociatori i BE-së për Brexit-in, Michel Barnier.  “Parametrat...

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Aktualitet

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në studion e "360 Gradë" në Ora News, e konsideroi të padrejtë shembjen e banesave që preken nga ndërtimi i Unazës së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!