Tiani i Tunës në hapat e prindërve

Tuesday, 23 October 2018 15:46

Tuna Sejdiu kujdeset në maksimum për Tianin e vogël, i cili tashmë është 1 vjeç.

Në një video që ka postuar Tuna së fundi në llogarinë e saj në Instagram, shfaq Tianin duke i rënë daulles.

Vogëlushi që tani duket se po shkon hapave të prindërve, saktësisht babait, pasi shfaq talent në instrumente.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Tuna është “Maria”, këngë kjo në duet me Seven Saraçin

640 0 5bcee19e20192

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pësojmë katër gola, të "kuq" e zi

Sport

Pësojmë katër gola, të "kuq" e zi

Shqipëria është turpëruar në Shkodër nga Skocia, duke i mbyllur me turp ndeshjet e Ligës së Kombeve. 0-4 rezultati i takimit në “Loro Boriçi”, në një nga ndeshjet më të zeza...

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Sport

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Skocia e ka mbyllur 2-0 përballjen në Loro Boriçi përballë Shqipërisë. Në minutën e 45’ ishte Fletcher ai i cili mposhti nga pika e bardhë e penalltisë portierin.

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!