Meghan Markle shfaqet mahnitëse me fustanin blu, tregon barkun e rrumbullakosur

Tuesday, 23 October 2018 15:38

Princ Harry dhe bashkëshortja e tij, Meghan Markle arritën mëngjesin e së martës në Suva, teksa kanë nisur vizitën 3-ditore në këtë vend.

Kur zbriti nga avioni privat, Dukesha e Sussex u shfaq me një fustan ngjyrë panjë dhe një kapele me po të njëjtën ngjyrë.

Por Meghan i ka lënë të gjithë pa fjalë në darkën e organizuar nga presidenti i Fiji-it.

Ajo u shfaq mahnitëse me një fustan të gjatë blu (ngjyra e shtetit të Fiji-t) me pelerinë të markës Safiyaa dhe vathë me diamante të marrë hua nga familja mbretërore. Fustani klasik i tregonte gjithashtu edhe barkun e rrumbullakosur.

Kjo është paraqitja e parë e Meghan-it në një darkë shtetërore, që pas martesës së saj dhe duket kaq mahnitëse.

Ndërkohë Fiji është ndalesa e fundit e Harry-t dhe Meghan në turin 16-ditor. Ata do të udhëtojnë edhe për në Zelandën e re, Tonga dhe sërish në Australi.

Image

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Sport

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Skocia e ka mbyllur 2-0 përballjen në Loro Boriçi përballë Shqipërisë. Në minutën e 45’ ishte Fletcher ai i cili mposhti nga pika e bardhë e penalltisë portierin.

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Sport

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Përfaqësuesja kosovare e futbollit dominoi totalisht në transfertën e mbyllur 0-5 në Valeta kundër Maltës, në një ndeshje që i dha 3 pikë të rëndësishme në Ligën e Kombeve. Përballja në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!