Seksi në Ibiza, Darylle tregon hiret trupore në bikini

Tuesday, 23 October 2018 15:34

Ajo e shijoi qëndrimin në vilën e Love Island.

Dhe Darylle Sargeant ende ju lë përshtypje fansave dhe të hënën e dëshmoi pse, derisa po qëndronte në Ibiza.

Bukuroshja që ishte në lidhje me Adam Collard sa ishte brenda, dukej tejet seksi në bikini të zeza.

Ajo tregoi këmbët e gjata seksi, të pasmet, barkun e sheshtë dhe gjoksin tërheqës.

Image
Modifikuar më Tuesday, 23 October 2018 15:54

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pësojmë katër gola, të "kuq" e zi

Sport

Pësojmë katër gola, të "kuq" e zi

Shqipëria është turpëruar në Shkodër nga Skocia, duke i mbyllur me turp ndeshjet e Ligës së Kombeve. 0-4 rezultati i takimit në “Loro Boriçi”, në një nga ndeshjet më të zeza...

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Sport

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Skocia e ka mbyllur 2-0 përballjen në Loro Boriçi përballë Shqipërisë. Në minutën e 45’ ishte Fletcher ai i cili mposhti nga pika e bardhë e penalltisë portierin.

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!