Robert Berisha flliq Erën publikisht: Këndon keq live

Diel, 21 October 2018 13:48

Dy këngëtaret motra Era dhe Nora Istrefi janë shumë të kërkuara mbrëmjeve live.

Si Era dhe Nora kanë arritur shumë sukses në fushën e muzikës dhe dëgjohen nga të gjithë.

I ftuar në ‘Shiko kush luan’ mbrëmjen e djeshme bashkëshorti i Norës, Roberti u pyet se kush këndon më keq live Era apo Nora.

Këngëtari i vendosur në siklet u detyrua të zgjidhte Erën bazuar nga eksperienca.

robert

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Sport

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Skocia e ka mbyllur 2-0 përballjen në Loro Boriçi përballë Shqipërisë. Në minutën e 45’ ishte Fletcher ai i cili mposhti nga pika e bardhë e penalltisë portierin.

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Sport

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Përfaqësuesja kosovare e futbollit dominoi totalisht në transfertën e mbyllur 0-5 në Valeta kundër Maltës, në një ndeshje që i dha 3 pikë të rëndësishme në Ligën e Kombeve. Përballja në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!