10 muaj pas vdekjes së mamasë, gjendet pa jetë modelja 21-vjeçare

E mërkurë, 17 October 2018 12:20

Është ndarë nga jeta në një moshë shumë të re modelja Mairead O’Neill e cila është krahasuar për ngjashmërinë e madhe me Kendall Jenner.

Modelja është gjetur e vdekur dhe shërbimet emergjente nuk mundën ta shpëtonin.

Ende nuk është bërë e ditur shkaku i vdekjes së 21-vjeçares, teksa po komentohet shumë në mediat e huaja fakti që modelja nga Irlanda kishte qenë në gjendje shumë të keqe pas vdekjes së mamasë së saj e cila u nga jeta 10 muaj më parë.

mo

modelja

Modifikuar më E mërkurë, 17 October 2018 12:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

100- vjetori/Ismail Qemali në letërsi dhe artet shqiptare

Kulturë

100- vjetori/Ismail Qemali në letërsi dhe artet shqiptare

Me rastin e 100-vjetorit te vdekjes se Ismail Qemalit, po botojme nje sere veprash artistike ku trajtohet figura madheshtore e plakut te Vlores qe shpalli Pavaresine dhe ngriti Falmutrin me...

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Kulturë

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Megjithëse George Orwell ka shkruar vetëm gjashtë romane, vepra e tij i ka dhënë një vend të merituar në majë të listave të shkrimtarëve më të mirë. Ndikimi i tij...

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Kulturë

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Në përkujtim të 100-vjetorit të vdekjes së Ismail Qemalit, Muzeu Historik Kombëtar do të organizojë një tryezë shkencore dhe do të hapë ekspozitën me titull “Rrugëtim – Ismail Qemali ndër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!