Kim i përgjigjet Kanye për shtatë fëmijët: Jo falemnderit!

Tuesday, 16 October 2018 14:44

Ylli televiziv, Kim Kardashian, bashkëshortja e reperit të njohur Kanye West, është tronditur nga deklarimet e burrit të saj se ai do të ketë me të një total prej shtatë fëmijësh.

Këto deklarime Kanye West i dha gjatë një bisede me presidentin e Ugandës, Yoweri Museveni, por se sipas mediave të huaja Kim ka mbetur e shtangur dhe e befasuar nga deklarimet e burrit të saj.

37 vjeçarja madje i është përgjigjur burrit të saj duke thënë ”Jo falemnderit!”, pasi ajo nuk do që të jetë nënë e shtatë fëmijëve.

”Nuk më pëlqen të kem shtatë fëmijë”, ka thënë tutje Kim Kardashian.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Kulturë

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Megjithëse George Orwell ka shkruar vetëm gjashtë romane, vepra e tij i ka dhënë një vend të merituar në majë të listave të shkrimtarëve më të mirë. Ndikimi i tij...

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Kulturë

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Në përkujtim të 100-vjetorit të vdekjes së Ismail Qemalit, Muzeu Historik Kombëtar do të organizojë një tryezë shkencore dhe do të hapë ekspozitën me titull “Rrugëtim – Ismail Qemali ndër...

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Show-biz

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Martesa e tyre katërvjeçare konsiderohet të jetë një nga më të qëndrushmet në showbiz. Por dje, raportet e bujshme pohuan se George dhe Amal Clooney janë në shkëmbinj. Martesa e tyre...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!