Bukuroshja që po bën miliona me trupin e saj

Tuesday, 16 October 2018 14:24

Bukuroshja afrikanojugore u rikthye të tregonte se përse konsiderohet si një prej femrave më tërheqëse në botë.

Supermodelja e “Victoria’s Secret” gëzoi fansat e saj nëpërmjet postimit të një fotoje, në të cilën shfaqej e lagur, me një bikini të kuq, pranë një palme. 

Candice Swanapoel postoi këtë imazh vetëm pak ditë pasi mori pjesë në promovimin e linjës së re të Narcisio Rodriguez “Bottletop”, një kompani veshjesh dhe aksesorësh.

Ajo ka më shumë se 12 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, nga ku fiton miliona dollarë me reklamimin e shumë brendeve të njohura botërore. 

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Kulturë

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Megjithëse George Orwell ka shkruar vetëm gjashtë romane, vepra e tij i ka dhënë një vend të merituar në majë të listave të shkrimtarëve më të mirë. Ndikimi i tij...

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Kulturë

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Në përkujtim të 100-vjetorit të vdekjes së Ismail Qemalit, Muzeu Historik Kombëtar do të organizojë një tryezë shkencore dhe do të hapë ekspozitën me titull “Rrugëtim – Ismail Qemali ndër...

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Show-biz

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Martesa e tyre katërvjeçare konsiderohet të jetë një nga më të qëndrushmet në showbiz. Por dje, raportet e bujshme pohuan se George dhe Amal Clooney janë në shkëmbinj. Martesa e tyre...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!