‘Hajt se me burrin tënd je shtazënë’, fansat kapin mat Elita Rudin

Hënë, 15 October 2018 16:12

Çifti shumë i përfolur muajt e fundit për shkak të dasmës madhështore Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë nisur muajin e mjalti dhe po ushtëtojnë nga një shtet në tjertin.

Me postimet e fundit çifti ka treguar se ndodhen në Milano.

Moderatorja ka postuar një foto nga makina mirëpo fasnast e kanë kapur menjëherë një detaj.

Ata i shkruajnë ta heqë çantën të cilën po e mban për të mbuluar barkun pasi të gjithë e dinë se ajo është shtatzënë.

Moderatorja nuk ka reaguar dhe siç duket ajo akoma dëshiron ta mbajë të fshehtë shtatzaninë.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Kulturë

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Megjithëse George Orwell ka shkruar vetëm gjashtë romane, vepra e tij i ka dhënë një vend të merituar në majë të listave të shkrimtarëve më të mirë. Ndikimi i tij...

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Kulturë

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Në përkujtim të 100-vjetorit të vdekjes së Ismail Qemalit, Muzeu Historik Kombëtar do të organizojë një tryezë shkencore dhe do të hapë ekspozitën me titull “Rrugëtim – Ismail Qemali ndër...

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Show-biz

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Martesa e tyre katërvjeçare konsiderohet të jetë një nga më të qëndrushmet në showbiz. Por dje, raportet e bujshme pohuan se George dhe Amal Clooney janë në shkëmbinj. Martesa e tyre...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!