Pas thashethemeve për ndarje, Irina Shayk relaksohet me familjen e saj

Hënë, 15 October 2018 11:08

Ajo është mbretëresha e pasarelave, Irina Shayk dhe ai një yll Hollywood-i Bradley Cooper.

Disa ditë më parë qarkulluan në media thashetheme në lidhje me ndarjen e çiftit.

Këtë të diel  ata janë parë së bashku në rrugët e New Yorku-ut, ajo teksa bisedon me babysiterin e saj dhe Bradly mban për dore të voglën Lea.

Gjithsesi dhe nga fotot duket që çifti nuk po jetojnë momentet e tyre më të lumtura.

auto i21539596160

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Show-biz

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Martesa e tyre katërvjeçare konsiderohet të jetë një nga më të qëndrushmet në showbiz. Por dje, raportet e bujshme pohuan se George dhe Amal Clooney janë në shkëmbinj. Martesa e tyre...

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Aktualitet

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Prej fillimit të 2019-s, klinikat dentare në vend janë të detyruara që të bazohen në listën e re me çmimet dysheme për shërbimet bazë që ofrojnë. Për një mbushje dhëmbi...

Paskemi dasmë: Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli

Show-biz

Paskemi dasmë: Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli

Disa javë më parë, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli u bënë kryefjala e mediave dhe çifti më i komentuar në rrjete sociale. Dedikimet e ëmbla për njëri-tjetrin e më...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!