Besi dhe Xhensila organizojnë një super darkë për 3-mujorin e Ajkës

Hënë, 15 October 2018 11:03

Për shtatzëninë e Xhensila Myrtezajit është folur aq shumë në shtypin e shkruar dhe portalet online.

E mesa duket prindërit e rinj të shoëbizit, mami Xhensila e babi Besi janë të vendosur të festojnë çdo datë 13-të si më të shtrenjtën e tyre. Ditën e djeshme kanë organizuar një darkë speciale për të festuar 3-mujorin e parë të jetës së vogëlushes së tyre, për të cilën janë kujdesur të mos e ekspozojnë në rrjete sociale.

 Një ditë kaq shumë e rëndësishme për dyshen e dashur nga publiku, nuk duhet ndarë vetëm me familjarët, por edhe miqtë e ngushtë: disa prej tyre personazhe të njohura të ekranit si Erion Isai, Olsi Bylyku, Ardit Gjebrea me familjen etj.

Festa ishte private dhe Xhensila u rezervua ta ndante këtë event në rrjetet sociale. I vetmi që ka postuar dy foto nga darka, është Besi, por pa asnjë përshkrim. Ndërsa motra e Xhensilës ka postuar një foto me këngëtaren e cila në këtë mbrëmje kishte zgjedhur të vishej me një fustan me lule në ngjyrë të verdhë.

640 0 5bc21f7cedeff 485x480

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

100- vjetori/Ismail Qemali në letërsi dhe artet shqiptare

Kulturë

100- vjetori/Ismail Qemali në letërsi dhe artet shqiptare

Me rastin e 100-vjetorit te vdekjes se Ismail Qemalit, po botojme nje sere veprash artistike ku trajtohet figura madheshtore e plakut te Vlores qe shpalli Pavaresine dhe ngriti Falmutrin me...

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Kulturë

“Lufta është paqe. Liria është skllavëri. Injoranca është fuqi”!

Megjithëse George Orwell ka shkruar vetëm gjashtë romane, vepra e tij i ka dhënë një vend të merituar në majë të listave të shkrimtarëve më të mirë. Ndikimi i tij...

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Kulturë

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Në përkujtim të 100-vjetorit të vdekjes së Ismail Qemalit, Muzeu Historik Kombëtar do të organizojë një tryezë shkencore dhe do të hapë ekspozitën me titull “Rrugëtim – Ismail Qemali ndër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!