Bebe dhe Rita tërheqin vëmendje së bashku në mbrëmjen gala të LA

Premte, 12 October 2018 14:42

Rita Ora dhe Bebe Rexha ia arritën qëllimit për të tërhequr vëmendjen në një mbrëmje gala që u mbajt në Santa Monica në Los Anxhelos për bamirësi.

Ora, 27 vjeçe, dukej shumë seksi me një fustan të kuq, ndërsa Rexha, 29 vjeçe, ishte rrëzëllitëse me një fustan me shkëlqim, në të njëjtin tonalitet.

Rita kishte zgjedhur një fustan ekstravagant me kurrizin jashtë, që ekspozonte tatuazhet e saj të panumërta.

Look-u shoqërohej me bizhuteri diamanti, një byzylyk dhe disa unaza që shkëlqenin.

Ndërsa fustani i Bebe-s kishte një të çarë që i ekspozonte këmbën.

Pjesë e kësaj mbrëmjeje gala u bë dhe Beyonce me performancën e saj të mahnitshme.

Ajo kishte kohë që i kishte munguar skenës, pas turit të gjatë të koncerteve që ndoqi në mbarë botën me bashkëshortin Jay Z.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident me vdekje në Shkodër

Aktualitet

Aksident me vdekje në Shkodër

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kryebushat, në aksin që lidh qytetin e Shkodrës me Bushatin. Viktimë e këtij aksidenti mësohet se ka qenë një grua, Shpresa...

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Aktualitet

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Ndërsa ka nisur marshimi i studentëve dhe i gjimnazistëve të Tiranës drejt Ministrisë së Arsimit, sot në ditën e shtatë të protestës, e cila do të jetë edhe më kulminantja...

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

Aktualitet

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

19-vjeçari shqiptar, Aleksandër Luca, që dyshohet se ka vrarë  studenten Eleni Topaludhi në Rodos ka rënë viktimë e rrahjes brenda burgut të Avlonës. Të burgosurit fillimisht filluan një sulm verbal me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!