Selena shtrohet në psikiatri, Justin Bieber në gjendje të mjerueshme shkon lutet në kishë

Premte, 12 October 2018 10:47

Justin Bieber duket se është duke praktikuar seriozisht besimin e tij fetar.

Ai është fotografuar mbrëmjen e së mërkurës teksa dilte nga kisha Hillsong në Beverly Hills.

Këngëtari 24 vjeçar dukej tepër i shqetësuar dhe i papërqendruar, teksa nxitonte të shkonte dhe të bënte lutjen e përhershme, ndërsa kishte marrë lajmin se ish e dashura e tij, Selena Gomez ishte shtruar në psikiatri, për shkak të problemeve mendore dhe një gjendje emocionale e shëndetësore të rënduar.

Justin kishte veshur një bluzë rozë me kapuç dhe pantallona ngjyrë gri, teksa ka mbërritur me makinën e tij të preferuar në kishë.

Flokët e gjatë e të paprerë e tregonin në gjendje të keqe dhe të rrënuar.

Ai mbante kokën poshtë për të mos u fotografuar nga paparacët, ndërsa këtë herë, ndryshe nga zakonisht, nuk është parë në shoqërinë e të fejuarës, Hailey Baldëin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Aktualitet

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Nxënësit e Shkollës së Mesme "At Gjon Karma" në Gur të Zi në Shkodër sot kanë bojkotuar orën e parë të mësimit. Shkak për bojkotimin e mësimit është bërë mungesave e...

Zbulohet varri antik në Egjipt

Globi

Zbulohet varri antik në Egjipt

Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar një varr antik më shumë se 4,400-vjeçar në kompleksin e piramidave të Sakaras. Varri privat, rreth 10 metra i gjatë dhe 3 metra i lartë, mendohet se...

U dënua me burg për korrupsion, por mori pafajësinë

Aktualitet

U dënua me burg për korrupsion, por mori pafajësinë

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Artur Zoto ka vendosur mos t’ia lërë harresës arrestimin dhe mbajtjen në paraburgim më tepër se një vit.   Përmes një padie civile, ish zyrtari i larte...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!