“Bëra seks për 365 ditë rresht dhe më ndryshoi jeta rrënjësisht”

Premte, 12 October 2018 08:03

Brittany Gibson është një blogure e cila vendosi që për shkak të disa problemeve të saj, të ndryshonte tërësisht jetën e saj seksuale.

Blogerja, autore e kujtimeve të titulluara “’Fat Girl Walking” ( Vajza e shëndoshë duke ecur) vendosi një ditë, bashkë me bashkëshortin, Andy që të angazhoheshin për të kryer marrëdhënie seksuale çdo ditë , për një vit pavarësisht çdo gjëje.

Brittany e mori vendimin pasi kishte gjithë jetën që jetonte mes pasigurive dhe ankthit të krijuara kryesisht si pasojë e përmasave të saja trupore me të cilat nuk ndihej aspak rehat.

Më vonë, ajo e kuptoi se vendimi i saj drastik vinte nga frika se mos e humbiste bashkëshortin për shkak të problemeve që ajo kishte me veten.

Pas 3 muajsh Brittany filloi të fitonte besim në vete. Nuk e fshihte më veten e saj nga bashkëshorti dhe madje filloi të lëvizte lirshëm në shtëpi me të brendshme pa u ndjerë në siklet.

Pas 6 muajsh ajo nuk kishte më turp të rrinte krejtësisht pa lakuriq para burrit të saj dhe filloi të bindej që ai e donte ashtu siç ishte.

Pas një viti, ajo nuk kishte më asnjë problem me veten e saj. Ata nuk e vazhduan më rutinën e të kryerit çdo ditë marrëdhënie seksuale, por intimiteti i tyre mbeti. Më e rëndësishmja, Britany ishte më në fund e rehatshme në lëkurën e saj dhe e gjeti veten tërheqëse.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Aktualitet

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga një 61-vjeçar shqiptar për trafik droge. Ndalimi i tij u bë në aksin rrugor Igumenicë-Athinë. Në mjetin me të cilin udhëtonte iu gjet e fshehur një...

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Globi

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin, “ndoshta” është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska...

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Aktualitet

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Një punëtor pastrimi ka gjetur kafkën e një njeriu në një nga kanalet e një zone industriale në Prevezë, Greqi. Dyshimet e para janë se kafka e gjetur mund t`i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!