“Bëra seks për 365 ditë rresht dhe më ndryshoi jeta rrënjësisht”

Premte, 12 October 2018 08:03

Brittany Gibson është një blogure e cila vendosi që për shkak të disa problemeve të saj, të ndryshonte tërësisht jetën e saj seksuale.

Blogerja, autore e kujtimeve të titulluara “’Fat Girl Walking” ( Vajza e shëndoshë duke ecur) vendosi një ditë, bashkë me bashkëshortin, Andy që të angazhoheshin për të kryer marrëdhënie seksuale çdo ditë , për një vit pavarësisht çdo gjëje.

Brittany e mori vendimin pasi kishte gjithë jetën që jetonte mes pasigurive dhe ankthit të krijuara kryesisht si pasojë e përmasave të saja trupore me të cilat nuk ndihej aspak rehat.

Më vonë, ajo e kuptoi se vendimi i saj drastik vinte nga frika se mos e humbiste bashkëshortin për shkak të problemeve që ajo kishte me veten.

Pas 3 muajsh Brittany filloi të fitonte besim në vete. Nuk e fshihte më veten e saj nga bashkëshorti dhe madje filloi të lëvizte lirshëm në shtëpi me të brendshme pa u ndjerë në siklet.

Pas 6 muajsh ajo nuk kishte më turp të rrinte krejtësisht pa lakuriq para burrit të saj dhe filloi të bindej që ai e donte ashtu siç ishte.

Pas një viti, ajo nuk kishte më asnjë problem me veten e saj. Ata nuk e vazhduan më rutinën e të kryerit çdo ditë marrëdhënie seksuale, por intimiteti i tyre mbeti. Më e rëndësishmja, Britany ishte më në fund e rehatshme në lëkurën e saj dhe e gjeti veten tërheqëse.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Aktualitet

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Nxënësit e Shkollës së Mesme "At Gjon Karma" në Gur të Zi në Shkodër sot kanë bojkotuar orën e parë të mësimit. Shkak për bojkotimin e mësimit është bërë mungesave e...

Zbulohet varri antik në Egjipt

Globi

Zbulohet varri antik në Egjipt

Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar një varr antik më shumë se 4,400-vjeçar në kompleksin e piramidave të Sakaras. Varri privat, rreth 10 metra i gjatë dhe 3 metra i lartë, mendohet se...

U dënua me burg për korrupsion, por mori pafajësinë

Aktualitet

U dënua me burg për korrupsion, por mori pafajësinë

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Artur Zoto ka vendosur mos t’ia lërë harresës arrestimin dhe mbajtjen në paraburgim më tepër se një vit.   Përmes një padie civile, ish zyrtari i larte...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!