Video/ Dua Lipa futet në krevatin e prezantuesit amerikan

E Enjte, 11 October 2018 20:43

Jimmy Kimmel është një nga prezantuesit më të ndjekur në Amerikës dhe emisioni i tij “Jimmy Kimmel Live” është shumë i ndjekur. Rihanna, Britney e shumë vajza të tjera të famshme i kanë hyrë fshehurazi në krevat Jimmy-t në mes të natës.

Të njëjtin veprim këtë radhë ka bërë edhe këngëtarja Dua Lipa. Me ndihmën e stafit dhe bashkëshortes së prezantuesit, Dua arriti të futej fshehurazi në krevatin e Jimmy Kimmel.

Dua futet në dhomën e tij dhe fillon e kërcen mbi krevat e pastaj shtrihet dhe pas performancës dhe pasi Dua largohet, Jimmy pyet:

“Çfarë u bë me gruan time?”

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet varri antik në Egjipt

Globi

Zbulohet varri antik në Egjipt

Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar një varr antik më shumë se 4,400-vjeçar në kompleksin e piramidave të Sakaras. Varri privat, rreth 10 metra i gjatë dhe 3 metra i lartë, mendohet se...

U dënua me burg për korrupsion, por mori pafajësinë

Aktualitet

U dënua me burg për korrupsion, por mori pafajësinë

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Artur Zoto ka vendosur mos t’ia lërë harresës arrestimin dhe mbajtjen në paraburgim më tepër se një vit.   Përmes një padie civile, ish zyrtari i larte...

Mësuesit më të mirë të botës, mes tyre dhe një shkodrane

Aktualitet

Mësuesit më të mirë të botës, mes tyre dhe një shkodrane

‘Global teacher Prize 2019’  ka përzgjedhur finalistët e tij, ku mes mësuesëve më të mirë të botës renditet dhe një shqiptare . Liljana Luani është shkodrania që ka punuar për 38...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!