Këpucët e preferuara të Ivanka Trump do të kthehen në të preferuarat tuaja

E Enjte, 11 October 2018 17:01

Njihuni me këpucët e preferuara të Ivanka Trump. Këshilltarja dhe vajza e Presidentit Trump është parë disa herë me të njëjtat balerina të zeza nga dizajnerja Jennifer Chamandi.

Në maj, Ivanka i veshi balerinat në fjalë me një fustan të kuq dhe të zi, gjatë Ditës së Sporteve dhe Fitnesit në Shtëpinë e Bardhë.

Muajin e shkuar, Ivanka veshi të njëjtat balerina në një vizitë në qendrën e NASA në Houston. Një javë më parë i veshi sërish për një udhëtim në Karolinën e Veriut.

Gjatë vizitës në qendrën e NASA, Ivanka zgjodhi t’i veshë balerinat me një veshje të sofistikuar e njëherazi të lirshme: një kostum të bardhë.

Ndërsa në Karolinën e Veriut, ku vizitoi qendrat e rikuperimit pas uraganit Florence dhe NASCAR Technical Institute, Ivanka zgjodhi një veshje të përshtatshme për në zyrë: pantallona të zeza, bluzë e bardhë, pardesy dhe balerinat nga Jennifer Chamandi.

Balerinat nga Jennifer Chamandi kushtojnë $665.

auto 4 391539244687

auto 1 1541539244677

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident me vdekje në Shkodër

Aktualitet

Aksident me vdekje në Shkodër

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kryebushat, në aksin që lidh qytetin e Shkodrës me Bushatin. Viktimë e këtij aksidenti mësohet se ka qenë një grua, Shpresa...

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Aktualitet

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Ndërsa ka nisur marshimi i studentëve dhe i gjimnazistëve të Tiranës drejt Ministrisë së Arsimit, sot në ditën e shtatë të protestës, e cila do të jetë edhe më kulminantja...

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

Aktualitet

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

19-vjeçari shqiptar, Aleksandër Luca, që dyshohet se ka vrarë  studenten Eleni Topaludhi në Rodos ka rënë viktimë e rrahjes brenda burgut të Avlonës. Të burgosurit fillimisht filluan një sulm verbal me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!