Futbollisti i kombëtares bëhet sërish baba

E Enjte, 11 October 2018 16:32

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Andi Lila  është bërë sërish baba. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai teksa ka postuar një foto të familjes nga spitali. Lila është baba i djali dhe tani jetën e tyre e ka zbukuruar vogëlushja me emrin Axa.

‘E gjithë bota jemi 4’, shkruan Lila përkrah fotos së postuar.

Të gjithë njerëzit e njohur kanë filluar me urimet e tyre edhe në sigurisht i urojmë jetë të gjatë engjëllit të vogël.

tyuu

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Rikthehet vajza e Sabianit, do 'llahtariseni' nga format e saj trupore

Show-biz

Foto/ Rikthehet vajza e Sabianit, do 'llahtariseni' nga format e saj trupore

Vajza e këngëtarit shqiptar, Sabianit është kthyer fuqishëm ne rrjetet sociale. Modelja Keisi Medini ka ndarë një foto me bikini ku ka nxjerrë në pah format e saj perfekte. Me sa...

Maqedonia, Gjermania u bën thirrje sërish deputetëve: Mos u dorëzoni!

Bota Shqiptare

Maqedonia, Gjermania u bën thirrje sërish deputetëve: Mos u dorëzoni!

Ministri gjerman për politikë të jashtme, Michael Roth ka dërguar porosi mbështetëse për Maqedoninë, në një periudhë kritike për vendin. Përmes profilit të tij zyrtar në Tëitter, Roth kërkon që të...

Europiani U-21/ Estonia "kockë" e fortë vetëm për kombëtaren kuqezi

Sport

Europiani U-21/ Estonia "kockë" e fortë vetëm për kombëtaren kuqezi

Kombëtarja shqiptare U-21 e drejtuar nga Alban Bushi nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 në transfertën e Estonisë. Edhe pse kuqezinjtë ishin futur në fushë pa asnjë objektiv...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!