Capital T më në fund zbulon të dashurën, publikon foto me të

E Enjte, 11 October 2018 16:17

Reperi Capital T më në fund na ka njohur me të dashurën e tij.

Trim Ademi, i njohur për publikun e gjerë si Capital T, ka marrë ‘guximin’ që me ndjekësit e shumtë ta ndajë më në fund një fotografi me vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën.

Në foton e parë si në mjegull shihet fytyra e të dashurës së tij ndërsa në të dytën dyshja i kanë kapur duart, detaj ky që konfirmon se ata tashmë janë çift.

Kapo gjithmonë është munduar ta mbajë larg medieve jetën private dhe kështu ka qenë i rezervuar prej kohësh mirëpo më në fund erdhi koha që edhe ai ta bëjë publike lidhjen.

Emrin e vajzës nuk e ka zbuluar, por pritet ta marrim vesh shumë shpejt se kush ia ka rrëmbyer zemrën reperit i cili është shumë i dashur për gjininë e bukur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tiranë, të shtëna me armë afër tregut ushqimor

Aktualitet

Tiranë, të shtëna me armë afër tregut ushqimor

Policia e Tiranës informon se afër Tregut Ushqimor është qëlluar me armë zjarri. Nuk ka persona të lënduar. Policia në vendngjarje po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Aksident me vdekje në Shkodër

Aktualitet

Aksident me vdekje në Shkodër

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kryebushat, në aksin që lidh qytetin e Shkodrës me Bushatin. Viktimë e këtij aksidenti mësohet se ka qenë një grua, Shpresa...

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Aktualitet

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Ndërsa ka nisur marshimi i studentëve dhe i gjimnazistëve të Tiranës drejt Ministrisë së Arsimit, sot në ditën e shtatë të protestës, e cila do të jetë edhe më kulminantja...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!