Për herë të parë Patrisi i Tunës zbulon këtë tatuazh

E mërkurë, 10 October 2018 22:24

Nga pushimet prej ku shihet pranë vogëlushit Tian dhe bashkëshortes së tin Tunës, Patris Berisha shfaqet më se i lumtur.

Dyshja që po bën zhurmë mediale, po shijojnë pak momente relaksi pas angazhimeve që patën secili në profesionin e tij, shkruan Kosovarja.

E çuditërisht, Patrisi befasoi me një tatuazh që zbuloi teksa po kënaqej në det me vogëlushin e tij simpatik.

Mbase mund të ketë edhe ndonjë të tilë të pazbuluar, por në këtë pjesë të trupit e zbuloi për herë të parë.

patrisberisha 42852295 726038214398066 1049407531438309376 n

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Politikë

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Njëri prej personazheve më të rinj në arenën politike të demokratëve është edhe Çlirim Gjata, i zgjedhur si Sekretar për Çështjet Ligjore në PD. I ftuar në “Open” të Eni...

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Show-biz

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Ylli i popit, Bebe Rexha ka reaguar publikisht për disa stilistë që refuzuan ti japin veshje për eventin "Grammys" pasi trupi i saj është i madh dhe nuk kanë masa...

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Aktualitet

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, në vijim të informimit për Paketën Fiskale 2019, njofton të gjithë tatimpaguesit për ndryshimet kryesore në ligjin nr. 8438, datë 28.12.1998 “Për tatimin mbi të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!