Detaji i njëjtë që Xhensila dhe Elita e kanë përdorur në dasmat e tyre

Hënë, 24 September 2018 15:46

Para një viti, dasma e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut ishte super e komentuar.

Sidomos pamja aq e thjeshtë e Xhensilës si nuse.

E para pak ditësh edhe Elita Rudi kurorëzoi dashurinë e saj me Gjikon me martesë, veshja e së cilës po ashtu ishte për tu admiruar.

Mirëpo mund të ju ketë ikur një detaj që të dya nuset e njohura të estradës e kanë përdorur në dasmat e tyre.

Fjala është për detajin e veçantë që të dya e kanë vendosur në flokë dhe ajo çfarë i dallon është vetëm stili i rregullimit të flokëve.

Screenshot 6 40 600x45115377400711537740088

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Politikë

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Prej disa ditësh me rradhët rruga para ministrisë së Arsimit në Tiranë është mbushur me studentë që protestojnë për uljen e tarifave si dhe për përmirësimin e cilësisë së arsimit...

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktualitet

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktori i njohur Neritan Liçaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se në mandatin e dytë të qeverisë nuk kemi parë asnjë vizion të qeverisë. Liçaj: Pse gjithë...

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Aktualitet

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Pedagogu Edmond Tupja është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” në Report Tv për të folur për protestën e studentëve prej shtatë ditësh para Ministrisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!