Publikohet video e shkurtër e dasmës përrallore të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës

Hënë, 24 September 2018 15:40

Prezantuesi Ledion Liço dhe trashëgimtarja e Top Channel i dhanë fund beqarisë javë më parë.

Në një ceremoni mjaft luksoze dhe private, dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, para familjarëve dhe rrethit të ngushtë.

Sara ishte ajo e cila deri më tani përmes disa videove të publikuara ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale imazhe nga prapaskenat e përgatitjes së dasmës.

Megjithatë, në asnjë moment nuk u shfaqën pamjet e eventit.

Së fundmi, çifti kanë vendosur që të publikojnë një video-ditar të shkurtër, për të treguar në tërësi ceremoninë e tyre martesore.

Përmes pamjeve magjike vërehet se dasma e çiftit ka qenë si në përrallat e “Disneyt”.

Gjatë videos, po ashtu vërehen edhe momentet emocionuese të familjarëve gjatë martesës së çiftit.

 

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BMW tërheq nga tregu 1.6 milion automjete

Teknologji

BMW tërheq nga tregu 1.6 milion automjete

Për shkak të rrjedhjes së ftohësit, kompania gjermane prestigjioze e veturave – BMW, do të tërheqë nga tregu 1.6 milion automjete në mbarë botën. Nga BMW u njoftua se rrjedhja nga...

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Aktualitet

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Në dosjen voluminoze të Prokurorisë për grupet kriminale në vend të goditura nga operacioni "Volvo 4", rezulton që shtetasi Hajri Seferi, ndërmjetës midis grupit kriminal të "Avdylajve" në Shijak dhe...

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Sport

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Hamburgu nuk po kalon një moment të mirë as në Bundesligën 2, duke qenë se rezultatet janë zhgënjyese dhe në klub ka hyrë frika e nj dështimi të mundshëm nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!