I madhi Andrea rikthehet pas 14 vitesh, pjesë e albumit të tij edhe Dua Lipa

Saturday, 22 September 2018 17:57

Këngëtari i njohur italian, Andrea Bocelli, ka vendosur të rikthehet në botën e muzikës pas një pushimi prej 14 vitesh.

Andrea do të vijë shumë shpejt me një album surprizë për fansat e tij, ku ka disa bashkëpunime me këngëtare të njohur të muzikës botërore si Ed Sheeran, Josh Groban dhe artisten me origjinë shqiptare, Dua Lipa.

Albumi pritet të dalë në treg më 26 tetor dhe do të shpërndahet në mbi 60 vende.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sa km i ngelen makinës pasi ndizet llamba? Lista për disa nga makinat më të shpeshta

Globi

Sa km i ngelen makinës pasi ndizet llamba? Lista për disa nga makinat më të shpeshta

Ndezja e llambës spiune që tregon se karburanti po mbaron është padyshim pjesë e eksperiencës së shoferit. Makina të tregon se ka ardhur koha për ta furnizuar dhe të detyron...

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Globi

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Një konflikt e ka kthyer ditëlindjen e 1-vjecarit në Teksas në një tragjedi të vërtetë. Në festë e sipër ka plasur sherri, e më pas u nxorën armët, duke lënë...

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Aktualitet

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga një 61-vjeçar shqiptar për trafik droge. Ndalimi i tij u bë në aksin rrugor Igumenicë-Athinë. Në mjetin me të cilin udhëtonte iu gjet e fshehur një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!