Çfarë do të ndodhë me Andresën, tani që Bora Zemani shkoi te ‘E diela shqiptare’

Saturday, 22 September 2018 17:32

Ditën e djeshme moderatorja Bora Zemani njoftoi të gjithë ndjekësit e saj përmes një postimi në Instagram se do të jetë pjesë e programit ‘E diela shqiptare’.

U mendua se ajo do të zëvendësoje Andresën, personazhi që na ka shoqëruar prej vitesh në këtë program.

Sipas ‘Blitz’ megjithëse Bora është bërë pjesë e spektaklit, Andresa nuk do të largohet nga tv ‘Klan’.

Ajo ka pohuar se do të jetë pjesë e ‘Telebingos  shqiptare’.

bora

Modifikuar më Saturday, 22 September 2018 17:34

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kocijançiç: KE dhe Serbia kanë pikëpamje shumë të ndryshme për ndërprerjen e dialogut

Globi

Kocijançiç: KE dhe Serbia kanë pikëpamje shumë të ndryshme për ndërprerjen e dialogut

Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë është duke u zhvilluar në nivel teknik dhe ekspertësh, ka thënë zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijançiç. Në një bisedë për agjencinë serbe të lajmeve “Beta”...

Bardhi rinovon me Levanten

Sport

Bardhi rinovon me Levanten

Mesfushori shqiptar Enis Bardhi ka rinovuar edhe për dy vite kontratën me skuadrën nga La Liga, Levante që ka njoftuar të martën. Me kontratën e re, Bardhi do të jetë pjesë...

Fotogaleria/ Dukeshës Kate nuk i ulet fustani

Show-biz

Fotogaleria/ Dukeshës Kate nuk i ulet fustani

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme me fustanet e saj: I qëndrojnë të ngritur. Ndoshta është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!