Pas 4 vitesh pauzë, rikthehet Anxhelina Hadërgjonaj me një projekt të ri

E mërkurë, 11 July 2018 19:45

Anxhelina Hadërgjonaj është vajza seksi e këngëtares, Albërie Hadërgjonaj. 

Ajo që nga fillimi i karrierës ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me projektet atraktive të saj, por që tashmë janë bërë 4 vite që ajo nuk ka kënduar.

E pyetur nga fansat se kur do të lancojë një këngë të re, Hadërgjonaj tregon se do të dëshironte tu tregonte datën, por që premton se shumë shpejt do sjellë diçka të re.

Nga ana tjetër, karriera prej modeleje po i ecën mjaft mirë gjersa po shënon suksese nga vendi ku aktualisht po jeton, SHBA.

“Kopje pa kuptim”, është kënga e fundit që Anxhelina ka publikuar.

screenshot 6 21

Modifikuar më E mërkurë, 11 July 2018 19:48

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTOGALERIA/ Maria Garcia, sekreti i formës së mirë të sulmuesit të Lazios

Show-biz

FOTOGALERIA/ Maria Garcia, sekreti i formës së mirë të sulmuesit të Lazios

Me golat e tij, Caicedo ka ringritur Lazion dhe duket se sekreti i formës së tij të mirë është… bashkëshortja. Modelja Maria Garcia, siç shihet në profilin e saj në Instagram...

Haradinaj kërkon votën e Samoa-s për në organizatat ndërkombëtare

Bota Shqiptare

Haradinaj kërkon votën e Samoa-s për në organizatat ndërkombëtare

“Kosova është mirënjohëse që shteti i Samoa-s e njohu pavarësinë e vendi dhe tani vota e këtij shteti anëtare e OKB-së, është tejet e nevojshme, për fuqizimin ndërkombëtar të vendit”...

E rëndë/ Tragjedi në Lezhë, dy të rinj bien në pus dhe vdesin

Aktualitet

E rëndë/ Tragjedi në Lezhë, dy të rinj bien në pus dhe vdesin

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në Lezhë sot paradite.  Dy të rinj kanë humbur jetën pasi janë zënë nga një masiv dheu në një pus. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...