Rita Ora ka publikuar projektin e ri muzikor “Velvet Rope” që do jetë pjesë e albumit të saj ‘Phoenix’ më…
Dua Lipa ka dhënë një intervistë fantastike për CNN. Në një intervistë për televizionin e njohur amerikan CNN, Dua Lipa…
Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet…
Bebe Rexha zbuluar diçka interesante me fansat e saj. Ajo njihet si një nga artistet që po punon më së…
Këngëtarja e njohur angleze ka zbuluar një sekret të hidhur. Jessie J ka shokuar fansat kur ka treguar para tyre…
​Morena Taraku mbrëmë e ka publikuar një video me të cilën sigurisht se i ka lënë pa gjumë shumë meshkuj.…
Këngët e tyre iu shoqërojnë tash e sa kohë. Për të dy këngëtarët e njohur e të dashur për publikun,…
Ka pak kohë që është pjesë e tregut muzikor shqiptar, por reperi Buta duket se ka arritur të fitojë shumë.…
Një nga spektaklet më të ndjekura të zbulimit të talenteve të këngës në Shqipëri, “The Voice Kids”, do të vijë…
Cristiano Ronaldo është fotografuar pas thashethemeve nga femra të ndryshme për abuzim seksual. Krah tij ishte edhe e dashura Georgina…
Mbrëmjen e djeshme është organizuar ndarja e çmimeve, “Glamour’s Women of the Year”. Nga e gjithë mbrëmja, momenti më emocionues…
Loredanën e njohim si partneren e reperit Mozzik. Prej kohësh dy të dashuruarit jetojnë në Gjermani, nga ku kanë zhvilluar…

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!