Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë publik në një mesazh në facebook vlerësimin e tij për  koncertin e sopranos…
Një përplasje ka ndodhur mes Ulsi Manjës dhe qytetarëve të Laprakës dje pasi këta të fundit ishin duke protestuar për…
Deputeti i Partisë Demokratike i cili ditën e djeshme publikoi video-dëshminë nga Fredi Alizoti i cili deklaron me zë dhe…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili denoncon praninë në Asamblenë e Partisë Socialiste të inspektorëve…
Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, e ka cilësuar veprimin e bërë sot nga prokurorja Donika Prela, si një gjest…
Burime nga Partia Socialiste bëjnë të ditur se Saimir Tahiri i cili nuk ka ndonjë pozicion politik në këtë parti…
Deputetja demokrate, Dhurata Çupi, e ftuar në studion e Syri.net, u është përgjigjur sot deputeteve socialiste të cilat sulmuan sot…
Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku reagon pas pas deklaratave të bëra…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili denoncon betonizimin që po i bëhet të vetmes fushë…
Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj ka thënë se përfaqësuesit e shtetit janë të zhytur në krim. I ftuar në rubrikën…
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku, ka mundësinë më të mirë për të dëshmuar se ka një fije dinjitet…
Ajo shprehja e turistëve pasionantë që “të gjitha rrugët të çojnë në Romë”, mund të përshtatet fare mirë për një…

Lajmet e fundit

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Globi

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Një konflikt e ka kthyer ditëlindjen e 1-vjecarit në Teksas në një tragjedi të vërtetë. Në festë e sipër ka plasur sherri, e më pas u nxorën armët, duke lënë...

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Aktualitet

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga një 61-vjeçar shqiptar për trafik droge. Ndalimi i tij u bë në aksin rrugor Igumenicë-Athinë. Në mjetin me të cilin udhëtonte iu gjet e fshehur një...

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Globi

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin, “ndoshta” është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!