I ftuar në emisionin “Open” mbrëmjen e kësaj të enjteje, deputeti i Partisë Demokratike, teksa foli për çështjen “Babale”, u…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook, dokumentet  e përgjimeve ku shihet sesi  Fredi Alizoti tregon se është paguar nga…
Partia Demokratike ka publikuar dokumente të tjerë sa i takon video përgjimit të ri të transmetuar pak ditë më parë.…
Deputetja e Partisë Demokratike në qarkun e Matit, Dhurata Çupi, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë të ndodhur sot në…
Kreu i Partisë Demokratike, Lulizm Basha, ka reaguar përmes një postimi në ‘facebook’, për masakrën e ndodhur ditën e sotme…
Sali Berisha Nje masaker e shemtuar! Te dashur miq, sot ne fshatin Shelli te rrethit te Matit ndodhi nje masaker…
Hipoteza që ka ngritur prokuroria për çështjen e përshirjes së mundshme të Agron Xhafajt në trafikun e drogës është e…
Rutinën burokratike të Kuvendit, e prishi sot zëri i çjerrë dhe nervoziteti fëminor i deputetit më të vjetër të grupit…
Qytetarë, artistë dhe aktivistë të shumtë kanë vazhduar protestën e tyre në mbrojtje të Teatrit Kombëtar edhe sot pasi presidenti…
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar në ‘facebook’ ndaj komenteve të bëra nga ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, …
Një nga gazetat e njohura britanike, Express, shkruan se është bllokuar oferta e BE për të nisur negociatat me Shqipërinë.…
Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka reaguar në lidhje me deklaratat e Prokurorisë së Krimeve të Rënda se nuk…

Lajmet e fundit

Përleshje mes shqiptarëve dhe afrikanëve në burg, ka të plagosur

Aktualitet

Përleshje mes shqiptarëve dhe afrikanëve në burg, ka të plagosur

Një incident ka ndodhur midis të burgosurve shqiptarë dhe atyre afrikanë në burgun e Marasit në Itali. Mediat italiane raportojnë se sherri mes të burgosurve shqiptarë dhe afrikano-veriorëve nisi në...

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Aktualitet

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Një punëtor pastrimi ka gjetur kafkën e një njeriu në një nga kanalet e një zone industriale në Prevezë, Greqi. Dyshimet e para janë se kafka e gjetur mund t`i...

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Aktualitet

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Në kuadër  të vënies në kontroll të tregjeve mbarë vendit, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit  ka bllokuar sot disa subjekte  në qytetin e Milotit. Trupat inspektuese e DRAKU, Lezhë kontrolluan tregun...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!