Klevis Balliu, Deputet i Partisë Demokratike, gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t tha se Rama kërkon falje, por nuk vepron.…
Deputetja e partisë Demokratike Dhurata Çupi ka reaguar në lidhje me situatën e sotme në parlament dhe për sjelljen e…
Gjatë intervistës me ish kryeministrin Sali Berisha, gazetares Mirela Milori i shkau një tështimë. Diçka që na ndodh shpesh të…
Ish-Kryeministri Sali Berisha është pyetur në studion e Abcnews lidhur me letrën e ish-Kryeprokurorit Adriatik Llalla drejtuar Kongresit amerikan. “Në…
 Partia Demokratike do të mbledhë kryesinë të shtunën në orën 18:00. Kryesia do të mblidhet pasi grupi i punës ka…
Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se reforma në drejtësi nuk ekziston pasi Edi Rama i ka marrë të tëra. Gjatë intervistës…
Ish-Kryeministri Sali Berisha thotë se seanca e së enjtes në Kuvend ishte historike. Në një intervistë në studion e ABC…
Kryeministri Edi Rama, ka reaguar nëpërmjet një statusi për përplasjet e ndodhura ditën e sotme në seancën parlamentare. Kreu i…
Edhe pse Ditmir Bushati kërkoi falje pas mbarimit të seancës parlamentare, nuk u paraqit sot në mbledhjen e Byrosë së…
Menjëherë pas daljes nga Byroja e Parlamentit, deputeti Edi Paloka u shpreh se Rama është kryeministri më cub që ka…
Një seancë aspak e zakonshme mund të cilësohet ajo e ditës së djeshme, ndërsa zgjati më pak se 45 minuta.…
Anetarja e LSI-së Elona Guri ka reaguar në një status për shpërthimin e Erjon Braçes gjatë fjalës së tij në…

Lajmet e fundit

Babai i Ibrahim Bashës: Djalin ma vranë me snajper, shteti hesht!

Aktualitet

Babai i Ibrahim Bashës: Djalin ma vranë me snajper, shteti hesht!

Në një video, pak muaj përpara se të ndahej nga jeta, Ibrahim Basha shihet duke bërë stërvitje. Ai kishte marrë pjesë në disa misione në Afganistan me trupat ushatarake, ishte...

Ndalet koha në kopshtin e Prrenjasit, kushtet si para vitit 1990

Aktualitet

Ndalet koha në kopshtin e Prrenjasit, kushtet si para vitit 1990

Kamera e emisionit BOOM ka shkuar në qytetin e vogël të Prrenjasit, për të parë kushtet e kopshtit publik të këtij qyteti. Aty duket sikur koha ka ndaluar, pasi kushtet janë...

Kate Middleton tregon vështirësitë e të qenurit nënë

Lifestyle

Kate Middleton tregon vështirësitë e të qenurit nënë

Kate Middleton ka treguar së fundmi vështirësitë e të qenurit nënë. Dukesha është nënë e tre fëmijëve dhe ka ndarë me të gjithë, sfidat e të qenurit prind. “Është shumë e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!