Sali Berisha   Te pabesit nuk i kerkohet kurre bese. Ai eshte beseprere! Kallam deshtaku pasi hengri dhe piu ne…
Deputeti i Partisë Demokratike për qarkun e Fierit, Luan Baçi, deklaron se e njeh mirë Fredi Alizotin, personi që akuzohet…
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar një vizitë  në rrethin e Tropojës. Ai zgjodhi shkollën “Matosh Uka” në Firezë…
Kryetari i PD-së Lulzim Basha deklaron se thirrja e tij në Prokurori nuk është fundi i opozitës por fillimi i…
Për ofro dy orë e 30 minuta deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është marrë në pyetje në Prokurorinë e…
Deputeti demokrat Enkelejt Alibeaj ka marrë pjesë i vetëm sot në Këshillin e Legjislacionit, që kishte thirrur në dëgjesë shoqërinë…
Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë u shënua në Mat, ku Kujtim Koxhaj qëlloi me breshëri armësh në drejtim…
"Veting politikanëve pa vonesë. Trajtim special për politikanët nuk mund të ketë më!" Ky është thelbi i fjalës që ka…
Nga Ylli Manjani Faji i Fatmir Xhafës nuk ishte aq i madh sa përpjekjet për ta mbuluar skandalin e të…
Taulant Balla është në një gjendje që nuk mund t’ia urosh as hasmit. Frika e tij se çdo gjë të…
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmod Spaho, ka deklaruar se Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj duhet të japë dorëheqjen. I ftuar…
Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se tabulatet telefonike nuk janë marrë për t’u hetuar nga prokuroria, por…

Lajmet e fundit

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Aktualitet

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Një punëtor pastrimi ka gjetur kafkën e një njeriu në një nga kanalet e një zone industriale në Prevezë, Greqi. Dyshimet e para janë se kafka e gjetur mund t`i...

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Aktualitet

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Në kuadër  të vënies në kontroll të tregjeve mbarë vendit, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit  ka bllokuar sot disa subjekte  në qytetin e Milotit. Trupat inspektuese e DRAKU, Lezhë kontrolluan tregun...

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi nga astrologu Jorgo Pulla

Lifestyle

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi nga astrologu Jorgo Pulla

DASHITë përgjithshmet: Kjo javë do të jetë plot me veprime dhe intensitet dhe mbi të gjitha me humor të mirë! Takimet shoqërore, pjesëmarrja në ngjarje publike, arratisje me miqtë dhe shokët...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!