Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social Facebook, denoncimin e një qytetari i vili tregon se si doganieri i…
Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri i ka cilësuar qesharake dhe të turpshme statistikat e nxjerra nga Ministria e Brendshme,…
Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi, ka reaguar pas deklaratave të Ramës për paketën antishpifje. Përmes një postimi në ‘facebook’, Boçi…
Ministria e Brendshme ka reaguar ndaj kreut të PD-së, Lulzim Bashës, i cili deklaroi se grupet e rrezikshme kriminale përbëjnë…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një analizim të situatës kriminale në vend dhe nga statistikat  kuptohet farë lehtë se gjendja…
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka shprehur mendimin e tij në lidhje me propozimin e Ramës për mbledhjen e zgjeruar…
“Tre gjykatës do dëshironin sot të zgjidheshin si kryeprokuror i Republikës. Njëri është shumë inteligjent, i dyti ka mbështetjen e…
Presidenti Ilir Meta ndodhet në një vizitë në zonën e Tropojës. Në një status në Facebook Meta apelon që të…
Pas deklaratave të ‘çmendura’ të Kryeministrit  Edi Rama, se do të padisë këdo që do të flasë kundër qeverisë dhe…
Pasi kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dëshmoi sot në Prokurori në lidhje me ‘Xhisielën’,  ka ardhur dhe reagimi nga…
Prokuroria e Përgjithshme dhe ajo e Krimeve të Rënda janë përfshirë në një skandal të madh ose siç e quan…
Zbardhet dëshmia që dha sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, deputeti i PD-së Ervin Salianji lidhur me çështjen e audiopërgjimit të Agron…

Lajmet e fundit

Akuzat për përdhunim, CR7 formon “super ekipin” që do ta mbrojë në gjyq

Sport

Akuzat për përdhunim, CR7 formon “super ekipin” që do ta mbrojë në gjyq

Nuk është e vështirë të nisësh një gjyq, por ta fitosh atë… Cristiano Ronaldo e di mjaft mirë se për të mposhtur jurinë e Nevadës do të duhet një tezë...

Masakra në Mat, flet gruaja e autorit: Pse nuk e braktis bashkëshortin

Aktualitet

Masakra në Mat, flet gruaja e autorit: Pse nuk e braktis bashkëshortin

Bashkëshortja e Kujtim Koxhës, i cili vrau tre persona dhe plagosi një tjetër, do ta mbështesë të shoqin, pavarësisht krimit të rëndë.  E kontaktuar dje nga “Panorama”, Vjollca Koxha mohoi që i shoqi...

Pas përplasjeve publike, Thaçi e Haradinaj bashkë te Nexhat Daci

Bota Shqiptare

Pas përplasjeve publike, Thaçi e Haradinaj bashkë te Nexhat Daci

Hashim Thaçi e Ramush Haradinaj kanë shkuar sot në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovë në promovimin e librit “Lindja e Vështirë e Shtetësisë së Kosovës” të shkruar nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!