Petrit Vasili Diktaturat sjellin më të neveritshmen: idiotesine!!! Gjigandi i letrave argjeninase, i madhi Jorge Luis Borges shkruan: "Diktaturat sjellin…
NGA SALI BERISHA Lexoni mesazhin e emigrantit dixhital. sb Pershendetje zoti Sali Berisha . po ti shkruj kto fjal prej…
I ftuar në emision ‘Kjo Javë’ në News24, ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani lëshoi akuza të forta në drejtim të…
Sportistët në Shqipëri vijojnë të mos trajtohen siç duhet nga institucionet përkatëse, ndërsa për këtë ka shprehur shqetësimin edhe deputeti…
Në emisionin ‘Kjo Javë’ në News24 me Nisida Tufën ish-ministri Manjani u shpreh se kryeministri është sot nervoz, pasi nuk…
Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa ka reaguar ditën e sotme lidhur me kërkesën që ka bërë djali i deputetit të…
Në vijim të vizitës së tij së Tropojë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta u prit sot nga Kryetari i Bashkisë,…
Deputeti i PD-së, ka ironizuar sot me nismën e kryeministrit Rama për të vënë në zbatim paketën antishpifje. Përmes një…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në profilin e tij në ‘facebook’ një shkrim të gazetës së njohur britanike ‘Express’, në…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, po vazhdon vizitën e tij në Tropojë. Pas udhëtimit në Valbonë dhe një sërë aktivitetesh…
Kreu i deputetëve të LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas statusit të Ramës, i cili tha se në 25 vende…
‘Rikthim në kohën e etërve xhelat të fjalës së lirë’. Kështu e ka konsideruar ish kryeministri Berisha, paketën antishpifje të…

Lajmet e fundit

Pas përplasjeve publike, Thaçi e Haradinaj bashkë te Nexhat Daci

Bota Shqiptare

Pas përplasjeve publike, Thaçi e Haradinaj bashkë te Nexhat Daci

Hashim Thaçi e Ramush Haradinaj kanë shkuar sot në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovë në promovimin e librit “Lindja e Vështirë e Shtetësisë së Kosovës” të shkruar nga...

Dita ndërkombëtare e ecjes në natyrë

Lifestyle

Dita ndërkombëtare e ecjes në natyrë

15 tetori është caktuar nga Organizata Botërore e Shëndetësisë si Dita Ndërkombëtare e Ecjes në Natyrë. Qëllimi i kësaj dite është ngritja e vetëdijes së institucioneve dhe qytetarëve mbi rëndësinë që...

Ja si i këndohej seksit vite më parë në Shqipëri

Show-biz

Ja si i këndohej seksit vite më parë në Shqipëri

Në kanalin Youtube ekzistojnë akoma këngë të hershme shqiptare të ‘Top Fest’. Një nga ato ‘perla’ të repit shqiptar të para 14 viteve titullohet ‘All Night Long’ dhe teksti i kësaj...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!