Nga Petrit VasiliRama-gate, thellohet ne menyre tronditese grushti i shtetit.Faktet tronditese me te fundit te inkriminimit te qeverise ne mbulimin…
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka publikuar fakte të tjera nga dosja e përgjimeve të prokurorisë. Në 27  maj…
Keru u Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në twitter për listën e 44 portaleve që Rama shantazhoi me mbyllje…
Prej disa ditësh qeveria Rama ka nisur një fushatë kundër shpifjeve me qëllim që sipas kryeministrit të ndalë informacionet e…
Drejtuesja e komisionit të Parlamentit Europian, Monica Macovei u tregua shumë kritike pas sherrit të deputetëve shqiptarë për përjashtimin nga…
NGA YLLI MANJANI Propaganda, propagandistës dhe viktimat e propagandës qeveritare përpiqen të ngulin në opinion teorinë se ata që merren…
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet sot në Bruksel ku po merr pjesë në Samitin e Partisë Popullore Europiane…
Albert Veliu ka vijuar në rrëfimin e tij të sotëm në emisionin “Open”, duke dhënë detaje të tjera për realizimin…
Presidenti Ilir Meta i ftuar në Report Tv mbrëmjen e sotme ka folur edhe për kufirin detar me Greqinë. Ai…
 “Zëri i regjistruar është i Agron Xhafajt”, kështu thotë Albert Veliu në një intervistë ekskluzive për emisionin “Open” të gazetares…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka shprehur shqetësimet e tij në lidhje me gjendjen e kriminalitetit në vend. Presidenti është…
Ndonëse ndaj tij drejtësia shqiptare ka dhënë masën ‘arrest me burg’, Albert Veliu, i njohur ndryshe si dëshmitari X apo…

Lajmet e fundit

Haradinaj: Nuk ka ekstradim të Babales pa kaluar të gjitha etapat ligjore

Aktualitet

Haradinaj: Nuk ka ekstradim të Babales pa kaluar të gjitha etapat ligjore

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është pyetur gjatë vizitës së tij në Tiranë për mundësinë e ekstradimit nga Kosova të Albert Veliut i njohur si Babalja, i cili shfaqet në...

96 orë pasi nisi punën, Tirana zyrtarizon Ardian Memën

Sport

96 orë pasi nisi punën, Tirana zyrtarizon Ardian Memën

Të premten e kaluar, më datë 12 tetor, Ardian Mema prishi kontratën me Flamurtarin, ku ishte në rolin e zëvendës-trajnerit dhe nisi menjëherë punën te Tirana e tij. Skuadra ku...

Tre akuza, gangsteri Arda Turan mund të kalbet në burg

Sport

Tre akuza, gangsteri Arda Turan mund të kalbet në burg

Arda Turan, një futbollist i nivelit botëror që shumë shpejt mund të kthehet në një të burgosur të nivelit botëror. Mesfushori i huazuar nga Barcelona te Bashakshehiri në Turqi është në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!