Deputetët e PD-së, Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji së bashku me këshilltarin ligjor Gazmend Bardhi kanë mbërritur në Prokurorinë e…
Deputeti Përparim Spahiu nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook na bën me dije për skandalin e financave të shtetit.…
Deputeti i Partisë Demokratike Romeo Gurakuqi ka reaguar dje sa i përket mungesës së investimeve në Shkodër dhe Veriun e…
Ish-Kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka dënuar edhe një herë vrasjen e 27 vjeçarit Enea Ftoi i…
Deputetët e Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji së bashku me këshilltarin ligjor Gazmend Bardhi janë thirrur të paraqiten…
Ministrat e Ramës dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Taulat Balla, kanë filluar procesin sovjetik të “llogaridhënies”, sipas parimit…
Partia Demokratike ka reaguar sa i përket mbledhjes së të dhënave për prindërit nga institucionet shtetërore kryesisht nga ministria e…
30 punonjësve të ISKSH-së u është thënë për t’u larguar nga puna me justifikimin e shkurtimit të stafit, por nga…
Nga Bujar VRETO Sot me njoftuan për një panair qe zhvillohej ne zonën e Fushestudes me prodhimet bio te vendasve,…
Ish-kryeministri Sali Berisha ngre dyshime se Agron Xhafaj mund të ketë ikur në Itali për të shpëtuar pasurinë e tij.…