Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar ashpër pas deklaratës së fundit të bërë nga kryeministri Edi Rama, i cili fyen simbolet…
Presidenti Ilir Meta takoi sot në qytetin e Parisit, Presidentin e Italisë, Sergio Mattarella. Vetëm pak minuta më parë Meta…
Mosdekretimi i Sandër Lleshit për postin e Ministrit të Brendshëm, nga ana e presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, solli debate…
Edi Rama ka krijuar sistemin e vjedhjeve edhe për barnat e rimbursueshme. Qytetarët ankohen se nuk marrin dot ilaçet e…
Kreu i Partisë Demokratike paralajmëron publikimin e fakteve që sipas tij fshihen pas një afere korruptive në ndërtimin e Unazës…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta gjatë qëndrimi në Francë me ftesë të Presidentit, Emanuel Macron, ka patur takime me krerë…
Arroganca e Kryeministrit Edi Rama ka prekur sot edhe simbolin e shqiptarëve dhe flamurit kombëtar Shqiponjën. Nuk mjafton shkatërrimi fizik,…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër ndaj qëndrimit të Edi Ramës, i cili ditën e sotme ka fyer dhe përdhosur…
Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar për largimin e simbolit të Shqiponjës të…
Të tjera reagime kanë ardhur pas deklaratës së Edi Ramës që sot ka përdhosur simbolin e shqiptrarëve, Shqiponjën. Pas ish-kryeministrit…
Kreu i PD-së Lulzim Basha i është përgjigjur deklaratës skandaloze të bërë sot nga Edi Rama për simbolin kombëtar, Shqiponjën.…
Duket që situata mendore e Edi Ramës është në gjendjen e saj më të keqe. Vetëm pak minuta më parë…

Lajmet e fundit

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Aktualitet

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Gazetarja Sonila Meço rikthehet përfundimisht në ekran pas një periudhe të gjatë tërheqjeje nga televizioni por kurrsesi nga profesioni i saj dhe kontakti me publikun. Meço është bërë zyrtarisht pjesë e...

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Politikë

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Vasili, ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Stabilizim Asociimit në Bruksel pa praninë e opozitës. Ai shkruan se opozita ka qenë nga vitit 2013...

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Aktualitet

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar- Mirditë – Kaluer në Lezhë, në një terren të theksuar malor, shtetasi T.N. 34 vjeç, banues në Mirditë, duke drejtuar mjetin e tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!