Detaje të reja janë zbardhur mbrëmjen e sotme lidhur me çështjen e audio-përgjimit të vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj. Emisioni…
Disa ditë më parë pyetja e një gazetareje e acaroi keqas kryeministrin, madje aqsa e bëri që të ndërpriste konferencën…
Ne emisionin “Ajsberg” nga Artur Cani eshte publikuar sonte nje pjese tjeter e papublikuar me pare e audiopergjimit te gazetarit…
Ashtu siç ishte njoftuar, detaje të reja do publikohen sonte në emisionin “Ajsberg” të gazetarit Artur Çani në lidhje me…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ditën e sotme lidhur me sulmin e paprecedentë që Erjon Braçe bëri ndaj një gazetareje,…
Një profesor i ligjit, me zero përvojë politike është emëruar si kryeministri i ardhshëm i Italisë. Giuseppe Conte, avokat i…
“Nuk ka një ditë më domethënëse se 45 vjetori i revoltës së Spaçit, për të ftuar çdo shqiptar që e…
Në ditët e përkujtimit të revoltës kundër regjimit komunist Deputeti i Partisë Demokratike ka thënë se duhet të mos harrojmë…
Kryeministri Edi Rama është përballur me shqetësime të shumta të banorëve gjatë turit për llogaridhënien. Kryetari i fshatit Golem i…
Zv. Kryetari dhe deputeti i LSI-së, Luan Rama  tha se protesta e 26 majit është një nga shfaqjet e rolit…