Nga Orjola Pampuri Ne fakt juve 'ciftit te dallavereve' kur ju lindte deshira te benit shkarravina qesharake neper pallate, apo…
Pas protestës së mbrëmjes së djeshme, policia shtetit ka ushtruar terror ndaj protestuesve tek Unaza e Re, madje disa prej…
Deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka deklaruar se janë 160 mjekët që këtë vit janë larguar nga vendi ynë.…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një video ku duket qartë sesi Erion Veliaj i mashtron banorët e…
  Ish Presidenti, Bujar Nishani ka treguar se si do të vepronte sa I përket propozimit për të dytën herë…
Në forumin “Trashëgimia e një Kancelari...”,ku u prezantua vepra për karrierën dhe jetën e kancelarit gjerman Konrad Adenauer, kryetari i…
Një deklaratë shokuese ka dalë sot nga goja e Kryeministrit Edi Rama. Teksa u pyet në emisionin “Repolitix” për rritjene…
Nikollë Lesi për çështjen e mosdretimit të Sandër Lleshit si ministër i Brendshëm nga presidenti Meta është shprehur se Rama…
Arroganca e Erion Veliajt dje ka kapur kulmin, ku në tjerrjen e tij të fjalimit absurd, pa krye e fund…
Gazetari dhe botuesi Nikollë Lesi, ka deklaruar mbrëmjen e sotme se për sa i përket çështjes ‘Lleshi’ është kryeministri ai…
Pasi ju morën votat në vitin 2017-të qytetarëve të ‘Unazës së re’ duke ju premtuar ‘legalizim falas’, sot Erjon Veliaj…
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas deklaratës së bërë nga kryetari i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj, i…

Lajmet e fundit

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Aktualitet

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Gazetarja Sonila Meço rikthehet përfundimisht në ekran pas një periudhe të gjatë tërheqjeje nga televizioni por kurrsesi nga profesioni i saj dhe kontakti me publikun. Meço është bërë zyrtarisht pjesë e...

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Politikë

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Vasili, ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Stabilizim Asociimit në Bruksel pa praninë e opozitës. Ai shkruan se opozita ka qenë nga vitit 2013...

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Aktualitet

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar- Mirditë – Kaluer në Lezhë, në një terren të theksuar malor, shtetasi T.N. 34 vjeç, banues në Mirditë, duke drejtuar mjetin e tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!