Kreu i PR-së Fatmir Mediu ka reaguar ashpër me tentativën më të fundit të kryeministrit dhe kryebashkiakut të Tiranës, për…
Edhe misini i OSBE-së në Tiranë ka përshëndetur dënimin e Emiljano Shullazit nga gjykata. Në një deklaratë për mediat, OSBE…
Për herë të dytë brenda pak ditësh, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po zhvillon një takim me banorët e…
Për të dytën herë radhazi brenda pak ditësh, Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do zhvillojë një takim me banorët…
LSI-ja e ka konsideruar tragjike, situatën e krijuar me banorët tek Unaza e Re. Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste…
Deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi, po kryen një vizitë pune në Londër. Zoti Gjunkshi ndodhet në Britani me ftesë…
Kreu i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar pas deklarimeve të përsëritura të kreut të…
Deputetja e Partisë Demokratike dhe njëkohësisht nënkryetarja e komisionit parlamentar të ekonomisë Jorida Tabaku ka sulmuar projekt-buxhetin e shtetit të…
Presidenti Ilir Meta takoi gjatë vizitës së tij në Marsejë ministrin e Jashtëm francez, Jean-Yves Le Drian. “Kënaqësi e veçantë…
Deputeti i PD-së, Bardh Spahia ka reaguar lidhur me deklaratën e turpshme të Edi Ramës, që tha se kriminelët le…
Deputeti i PD-së, Tritan Shehu përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka denoncuar edhe një herë se…
Nga Orjola Pampuri Ne fakt juve 'ciftit te dallavereve' kur ju lindte deshira te benit shkarravina qesharake neper pallate, apo…

Lajmet e fundit

Shfryhet show i Ramës, dalin nga burgu dy ish-deputetët e PS

Aktualitet

Shfryhet show i Ramës, dalin nga burgu dy ish-deputetët e PS

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka liruar dy ish-deputetët e PS, Arben Ndoka dhe Arben Cuko të arrestuar në kuadër të operacionit "VOL-VO4", ndërsa ka lënë në burg...

Gruevski në Hungari përmes Tiranës? Policia e Shtetit nis verifikimet

Aktualitet

Gruevski në Hungari përmes Tiranës? Policia e Shtetit nis verifikimet

Policia e Shtetit ka nisur verifikimet në dy pikat kufitare Rinas dhe Qafë Thanë, pas lajmit se Gruevski ka kaluar në Hungari përmes Shqipërisë.Burime konfirmojnë se do kontrollohen listat e...

Kryebashkiaku i Durrësit ka pasur komunikim me bandën e Avdylajve

Politikë

Kryebashkiaku i Durrësit ka pasur komunikim me bandën e Avdylajve

"Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të kishte arrestuar brenda ditës, uzurpatorin e bashkisë së Durrësit, Vangjudh Dakon, jo vetëm prej dëshmisë publike së Avdylajt, por se lënia e Dakos...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!