Vettingu që po bëhet në Drejtësi nuk është as më pak dhe as më shumë sesa përzgjedhja që Edi Rama…
Këshilltari Bashkiak i Tiranës, Mateo Spaho, në një konferencë për shtyp në selinë e Partisë Demokratike, deklaroi se: Kryetari i…
Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, komentoi sondazhin e Komisionit Evropian, sipas të cilit 77%…
Nga Sali Berisha Nje miremengjes per Noriegen nga turizmi me fekale i Gjushit! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit…
Nga Klajda Gjosha Sondazhi i fundit i CRCA në Shqipëri dhe Rrjetit Kombëtar për të rinjtë në Shqipëri, tregon për…
Abuzimi me pronën publike dhe përdorimi i tyre për arsye personale, është kthyer në modë për zyrtarët socialistë. Janë të…
Société Générale ka hyrë në marrëveshje për të shitur paketën e saj kontrolluese të aksioneve në Société Générale Albania (SGAL)…
Qytetari dixhital denoncon te Ish-kryeministri Sali Berisha mos pajisjen prej më shumë se një viti me diploma për studentët e…
Pak ditë më parë me firmën e Kryeministrit Edi Rama Komisioni i Vettingut mbylli njërin sy dhe konfirmoi në detyrë…
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili është shprehur përmes një postimi në “facebook” se kryeministri Edi Rama është…
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha bën fajtore qeverinë për mbylljen e bizneseve. Përmes një postimi në “Twitter”, kryedemokrati thotë…
Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili thotë se Presidenti Hashim Thaçi, me propozim për korrigjim…

Lajmet e fundit

10 sinjalet e fshehta që ju dërgon trupi kur ka nevojë për ndihmë

Shëndeti

10 sinjalet e fshehta që ju dërgon trupi kur ka nevojë për ndihmë

Trupi i njeriut është një makineri perfekte ku ndodhin miliona procese (shpesh të panjohura për ne), por që arrijnë të na japë sinjale nëse diçka nuk po funksionon si duhet. Është...

Korçë, 20 mijë lekë për notë kaluese, arrestohet infermieri

Aktualitet

Korçë, 20 mijë lekë për notë kaluese, arrestohet infermieri

Policia e Korçës ka arrestuar një infermier pasi kundrejt shumave që varionin nga 15 deri në 20 mijë lekë i premtonte studentëve notë kaluese në provimet e Fakultetit të Infermierisë-Korçë...

Pas deklaratave të Daçiçit, reagon Prishtina zyrtare: Asnjë shtet nuk është tërhequr nga njohjet

Bota Shqiptare

Pas deklaratave të Daçiçit, reagon Prishtina zyrtare: Asnjë shtet nuk është tërhequr nga njohjet

Ministria e Jashtme e Kosovës ka akuzuar Serbinë se është duke prodhuar lajme të rreme për “zhvillimet në rajon dhe veçanërisht në lidhje me Kosovën”. Duke rikujtuar se si edhe në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!