Denoncimi i Berishës: Arrestohet kunati i deputetit të Ramës, vrasës me pagesë

Saturday, 12 Janar 2019 21:41

Lidhja e krimit me politikën në Shqipëri është vijon të denoncohet çdo ditë e më shumë nga qytetarët shqiptarë.

Shtetasi Dritan Karaj i arrestuar në Bergamo pak ditë më parë, është kunati i deputetit socialist Rrahman Rraja.

Oficeri i policisë ka denoncuar tek ish-kryeministri Berisha se shtetasi Karaj është vrasës me pagesë, dhe ka kryer disa vrasje në Shqipëri mes tyre ka ekzekutuar edhe ish-baxhanakun e deputetit Rraja.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri në Facebook:

Oficeri dixhital i policisë informon!

Lexoni mesazhin e tij. sb

respekte z Berisha lajmi i publikuar ne media per arrestimin e shtetasit Dritan karaj nga Nikla ne bergamo te italise po ben buj se Dritan karaj eshte nje vrases me pages ai eshte kunati i deputeti Rrahman rraja dhe ka vrare dhendrrin e tij Loren rraja qe eshte djali i xhajes se rrahmanit dhe ish bacanak me rrahmanin. Dritan karaj bashke me Durim bamin para 20 viteve kane marr peng inspektorin e krimeve nga vlora dhe e kan dhunuar e terrorizuar ne shtepin e durimit kundrejt 7 mijeve eurove eshte liruar nga pengu. Dritan karaj dikur rrinte ne tiran e durres te shtepit e durimit dhe merrej me gjobvenie e pengmarrje. eshte i dyshuar per dy vrasje dhe nje plagosje ne tiran me pages. mbaheshin nga pushteti i rilindjes e nga inspektor Ilia gogo etj kohet e fundit ne itali e zvicerr ka levizur me Durim bamin per vrasje me pages te dy personave ne itali. ju lutem anonim.

Modifikuar më Saturday, 12 Janar 2019 21:43

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Aktualitet

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Dy shqiptarë janë ndaluar në aeroportin e Berlinit në Gjermani pasi nuk kishin leje qëndrimi në këtë shtet, ndërsa bashkë me to janë arrestuar edhe një turk dhe një shtetas...

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!