Flet për pengmarrje, njeriu që ka marrë peng Shqipërinë

Saturday, 12 Janar 2019 14:05

Kryeministri Edi Rama, reagon ditën e sotme ndaj Presidentit Meta, duke u shprehur se ai ka marrë peng presidencën.

Njeriu që flet për pengmarrje, në fakt, ka 6 vjet që ka marrë peng Shqipërinë, duke e vjedhur dhe duke e grabitur.

Rama flet për pengmarrje, kur ai është njeriu që largoi më mijëra të rinj nga vendi, duke i shkaktuar dramën më të madhe vendit.

Flet për pengamarrje, njeriu që është marrë peng nga banditët dhe trafikantët, duke e përdorur atë për interesa të tyre.

Megjithatë, koha që Shqipëria të rrijë peng i një njeriu si Rama po i vjen fundi.

/55News.al/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Aktualitet

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Sipas renditjes së Indeksit të Pasaportave Henley për 2019, Shqipëria renditet në vendin e 50-të të vendeve, pasaportat e të cilëve e bëjnë më të lehtë udhëtimin. Me një pasaportë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!