‘Narcos’, Tirana mbushet me fotot e Ramës, Tahirit, Xhafës e Ballës

Tuesday, 04 December 2018 19:13

Fytyrat e disa zyrtarëve të mazhornacës, përfshi dhe kryeministrin Edi Rama, janë stampuar në vende të ndryshme në Tiranë. Ato mbajnë mbishkrimin ‘Narcos’, duke iu referua kështu filmit të famshëm të trafikantit Pablo Eskobar. Nuk dihet kush janë autorët e këtyre fotove që kanë mbushur Tiranën. Dy ditë më parë foto të ngjashme me këto ishin përhapur edhe për kryebashkiakun Erion Veliaj. Ato mbanin mbishkrime të ndryshme si ‘shpellar’, ‘mashtrues’ etj. Kujtojmë që prej rreth një muaji protestojnë banorët e ‘Astirit’, të cilët kundërshtojnë prishjen e shtëpive të tyre.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!