Manjani ia thotë troç Ramës: Ma shpife me leshin e hundës

Premte, 09 November 2018 11:05

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ka kushtuar vëmendje përgjigjes së kryeministrit Edi Rama në “Facebook” për një person me emrin Kadri që hidhte akuza ndaj qeverisë, por vetëm fillimit. Kështu të paktën thotë Manjani nëpërmjet një postimi, ku shprehet se nuk e ka çuar deri në fund videon pasi ‘ia shpifi leshi i hundës’.

 

“Fillova të shoh një reagim video të Kryeministrit që merrej me një Kadri. Ma shpifi leshi i hundës dhe nuk e çova deri në fund!🤮”, shkruan Manjani.

 
Manjani Fb

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur dje në rubrikën “Përgjigjja ime” një komentuesi me emrin Kadri që përfshihej në debat të ashpër me një simpatizantë të qeverisë.

 

Screenshot_4.jpg

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Politikë

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Njëri prej personazheve më të rinj në arenën politike të demokratëve është edhe Çlirim Gjata, i zgjedhur si Sekretar për Çështjet Ligjore në PD. I ftuar në “Open” të Eni...

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Show-biz

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Ylli i popit, Bebe Rexha ka reaguar publikisht për disa stilistë që refuzuan ti japin veshje për eventin "Grammys" pasi trupi i saj është i madh dhe nuk kanë masa...

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Aktualitet

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, në vijim të informimit për Paketën Fiskale 2019, njofton të gjithë tatimpaguesit për ndryshimet kryesore në ligjin nr. 8438, datë 28.12.1998 “Për tatimin mbi të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!