VIDEO/ "I kemi dhënë votën Ramës...". Shqiptarët pendohen, po e kuptojnë për kë kanë votuar

E mërkurë, 07 November 2018 21:14

Ditë pas dite dhe rast pas rasti shqiptarët po bëhen pishman në votën që kanë dhënë për Edi Ramën dhe partinë Socialiste. Janë të shumta videot si kjo që po postojmë sot, ku shqiptarët deklarojnë se pendohen se kujt ia kanë besuar të ardhmen e tyre.
Kjo e ka edhe një kosto. Ditë pas dite familje të shumta po hiqen nga lista e ndihmave ekonomike, në çdo ditë që kalon shqiptarët po bëhen më të varfër, koha kalon dhe Shqipëria po tkurret. Ditët ikin, dhe familje pas familje po mbetet pa shtëpi, si ën rastin e kësaj gruaje që proteston kundër vendimit të qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës që do ta nxjerrë në qiell të hapur.

Modifikuar më E mërkurë, 07 November 2018 21:26

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Politikë

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përfaqësojë opozitën ën zgjedhjet lokale të vitit të...

Gati marrëveshja për BREXIT

Globi

Gati marrëveshja për BREXIT

Teksti i Traktatit të Daljes së Britanisë nga Bashkimi Europian është gati dhe do t’i prezantohet qeverisë britanike të martën. Lajmin e dha kryenegociatori i BE-së për Brexit-in, Michel Barnier.  “Parametrat...

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Aktualitet

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në studion e "360 Gradë" në Ora News, e konsideroi të padrejtë shembjen e banesave që preken nga ndërtimi i Unazës së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!