Deputetja demokrate: 5 të vrarë brenda pak orësh, Rama e Xhafaj flasin për ulje të krimit!

Premte, 12 October 2018 14:16

Partia Demokratike ka bërë një bilanc sot lidhur me numrin e lartë të vrasjeve që janë regjistruar brenda pak orësh.

Deputetja Grida Duma deklaroi nga selia blu se kjo situatë ndodh se Policia nuk bën detyrën, por është vendosur e gjitha në mbrojte të ministrit të Brendshëm dhe vëllait të tij, ndërsa Prokuroria ngre akuza ndaj opozitës.

5" të vrarë në pak orë ndërsa Fatmir Xhafaj dhe qeveria e tij flasin për ulje krimi. Kjo është drejtësia kriminale e Edi Ramës. E kishim thënë se kjo do të sillte vetëm krim dhe varfëri për njerëzit e ndershëm.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident me vdekje në Shkodër

Aktualitet

Aksident me vdekje në Shkodër

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kryebushat, në aksin që lidh qytetin e Shkodrës me Bushatin. Viktimë e këtij aksidenti mësohet se ka qenë një grua, Shpresa...

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Aktualitet

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Ndërsa ka nisur marshimi i studentëve dhe i gjimnazistëve të Tiranës drejt Ministrisë së Arsimit, sot në ditën e shtatë të protestës, e cila do të jetë edhe më kulminantja...

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

Aktualitet

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

19-vjeçari shqiptar, Aleksandër Luca, që dyshohet se ka vrarë  studenten Eleni Topaludhi në Rodos ka rënë viktimë e rrahjes brenda burgut të Avlonës. Të burgosurit fillimisht filluan një sulm verbal me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!