Taulanti ka frikë, refuzon të shkojë në emisionin “Opinion”

E Enjte, 11 October 2018 22:29

Taulant Balla është në një gjendje që nuk mund t’ia urosh as hasmit. Frika e tij se çdo gjë të ndyrë që ai ka bërë po shkërmoqet dhe po del në sytë e shqiptarëve po bëhet gjithnjë e më e madhe.

Tashmë ai refuzon të dalë edhe në studiot televizive pasi përballja më të vërtetat e tremb.

Vetëm pak minuta më parë në një lidhje me emisionin “Opinion”, drejtuesi i emisionit e ftoi Ballën në studio që të përballej live me provat e opozitës.

“Jo, jo, nuk vij”, ishte përgjigjja e Taulant Ballës.

Modifikuar më E Enjte, 11 October 2018 22:37

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident me vdekje në Shkodër

Aktualitet

Aksident me vdekje në Shkodër

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kryebushat, në aksin që lidh qytetin e Shkodrës me Bushatin. Viktimë e këtij aksidenti mësohet se ka qenë një grua, Shpresa...

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Aktualitet

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Ndërsa ka nisur marshimi i studentëve dhe i gjimnazistëve të Tiranës drejt Ministrisë së Arsimit, sot në ditën e shtatë të protestës, e cila do të jetë edhe më kulminantja...

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

Aktualitet

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

19-vjeçari shqiptar, Aleksandër Luca, që dyshohet se ka vrarë  studenten Eleni Topaludhi në Rodos ka rënë viktimë e rrahjes brenda burgut të Avlonës. Të burgosurit fillimisht filluan një sulm verbal me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!