Masakra në Mat, Berisha u shpreh ngushëllimet familjeve të viktimave

E Enjte, 11 October 2018 20:23

Sali Berisha

Nje masaker e shemtuar!

Te dashur miq, sot ne fshatin Shelli te rrethit te Matit ndodhi nje masaker e shemtuar. Tre punonjes te bashkise se Matit, Mentor Hoxha, Erzen Alia, Hamit Buçi u ekzektuaun ne krye te detyres nga nje kriminel mizor, Kujtim Hoxha, i cili u mori jeten me bresherite e automatikut qe derdhi mbi ta tek po hanin dreke.
Perveç tyre ka mbetur i plagosur edhe punonjesi i Bashkise Astrit Hani.

Duke shprehur ngushellimet me te ndjera familjeve te te reneve ne krye te detyres Mentor Hoxha, Erzen Alia, Hamit Buçi dhe uruar sherim te shpejte te plagosurit Astrit Hani, denoj me forcen me te madhe kete krim te shemtuar dhe autorin e tij dhe uroj qe te perballet me te gjithe rreptesine e ligjit per masakren e tij. sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident me vdekje në Shkodër

Aktualitet

Aksident me vdekje në Shkodër

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kryebushat, në aksin që lidh qytetin e Shkodrës me Bushatin. Viktimë e këtij aksidenti mësohet se ka qenë një grua, Shpresa...

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Aktualitet

Foto me kryq në ballë të universitetit, kush janë 10 pedagogët e Politeknikut që studentët kërkojnë vetting

Ndërsa ka nisur marshimi i studentëve dhe i gjimnazistëve të Tiranës drejt Ministrisë së Arsimit, sot në ditën e shtatë të protestës, e cila do të jetë edhe më kulminantja...

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

Aktualitet

Të burgosurit grek xhirojnë dhunën ndaj shqiptarit të dyshuar për vrasjen e studentes greke

19-vjeçari shqiptar, Aleksandër Luca, që dyshohet se ka vrarë  studenten Eleni Topaludhi në Rodos ka rënë viktimë e rrahjes brenda burgut të Avlonës. Të burgosurit fillimisht filluan një sulm verbal me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!