FOTO-ja/ Berisha: Narkotatimorët e Narkoshtetit në asamblenë e Partisë Siçiliste

E mërkurë, 10 October 2018 21:57

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili denoncon praninë në Asamblenë e Partisë Socialiste të inspektorëve tatimorë.

Postimi i plotë

Narkotatimoret e Narkoshtetit ne asamblene e Partise Siçiliste!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema doktor. Keta te dy jane inspektore te hetimit tatimor ne Fier. Jane nga Delvina ne mbledhjen e asamblese te partise Delvine. Gjynah te zinjte jane te detiruar me urdher. Njerin nga keta e keni denoncuar dhe here tjeter. Ju flm

43663431 1128641777296728 8818831596980273152 n

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përleshje mes shqiptarëve dhe afrikanëve në burg, ka të plagosur

Aktualitet

Përleshje mes shqiptarëve dhe afrikanëve në burg, ka të plagosur

Një incident ka ndodhur midis të burgosurve shqiptarë dhe atyre afrikanë në burgun e Marasit në Itali. Mediat italiane raportojnë se sherri mes të burgosurve shqiptarë dhe afrikano-veriorëve nisi në...

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Aktualitet

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Një punëtor pastrimi ka gjetur kafkën e një njeriu në një nga kanalet e një zone industriale në Prevezë, Greqi. Dyshimet e para janë se kafka e gjetur mund t`i...

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Aktualitet

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Në kuadër  të vënies në kontroll të tregjeve mbarë vendit, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit  ka bllokuar sot disa subjekte  në qytetin e Milotit. Trupat inspektuese e DRAKU, Lezhë kontrolluan tregun...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!